Logo Na Mapie Geoportal Krajowy

MPZP Marki - sprawdź miejscowy plan miasta Marki

Posiadasz działkę lub planujesz zakup działki budowlanej w mieście Marki? Przed inwestycją sprawdź zapisy planu zagospodarowania przestrzennego MPZP Marki.

Zobacz więcej interesujących tematów. Przejdź na: Geoportal Marki.

MPZP Marki
Mapa MPZP miasta Marki

Co to jest miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego

Miejscowe Plany Zagospodarowania Przestrzennego to podstawowy dokument regulujący przeznaczenie terenu, warunki jego zabudowy i zagospodarowania. Jeżeli planujesz budowę lub zakup działki obowiązkowo sprawdź plan zagospodarowania przestrzennego miasta Marki. Dowiedz się Jak sprawdzić miejscowy plan zagospodarowania w Markach.

Logo portalu Ongeo.pl
Analiza dowolnej działki Online w 5 minut.
Raport o terenie - dokument z ponad 50 stronami map i zestawień.

MPZP Marki

Zespół specjalistów portalu Na Mapie na bieżąco aktualizuje plany miejscowe w Geoportalu miasta Marki i uzupełnia bazę o nowe plany. Rejestr MPZP Marki prowadzimy i uzupełniamy skrupulatnie od wielu lat. Znajdziesz w nim obowiązujące plany zagospodarowania przestrzennego z obszaru Marków. Dane o aktualnych planach miejscowych pochodzą z bazy urzędu miasta Marki.

Sprawdź, ile planów miejscowych obowiązuje obecnie w mieście Marki i jakie plany zostały ostatnio uchwalone.

Sprawdź plan zagospodarowania przestrzennego Marki obowiązujący na konkretnej działki w Portalu OnGeo.pl

Z Raportu o terenie dowiesz się, czy dla obszaru wybranej działki jest uchwalony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, a jeśli tak to:

  • Jakie jest przeznaczenie działki w MPZP,
  • Otrzymasz link do właściwej uchwały MPZP miasta Marki z dodatkowymi informacjami,

W Raporcie znajdziesz również szereg istotnych informacji o działce i jej sąsiedztwie, m.in: uzbrojenie terenu w media, informacje z ewidencji gruntów, zagrożenia i uciążliwości oraz otoczenie i dostęp do usług. Zobacz przykładowy Raport o terenie .

Jak pobrać Raport o terenie?

Wejdź na stronę ongeo.pl

Wejdź na stronę internetową ongeo.pl i wybierz zakładkę Raporty o Terenie.

Możesz też kliknąć bezpośrednio w link https://ongeo.pl/raporty .

Wyszukiwanie działki

Wybierz działkę, która Cię interesuje. Możesz to zrobić na jeden z trzech sposobów:

  • znaleźć ją po numerze ewidencyjnym,
  • wpisać adres działki,
  • zaznaczyć działkę na mapie.
Formularz wyboru tematów do analizy

Zdecyduj, które informacje znajdą się w Twoim raporcie.

Opłata za raport przelew on-line

Zatwierdź i opłać Raport o Terenie za pomocą przelewu on-line.

Płacisz tylko za te informacje, które Cię interesują!

Raport o terenie w wygodnym formacie

Pobierz raport, by poznać potencjał działki.

Wystarczy, że klikniesz w link przesłany na maila.

Zobacz jak wygląda przykładowy Raport o terenie.

Statystyki dotyczące planów zagospodarowania przestrzennego Marków

Zestawienie statystyk miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego Marków

0

38 planów zagospodarowania przestrzennego obowiązujące w mieście Marki, w tym zawierają się zmiany do planów, uchylenia mpzp Marki, wyroki sądów, rozstrzygnięcia nadzorcze i inne.

0 ha

2445 ha to powierzchnia zajmowana przez plany zagospodarowania przestrzennego Marków.

Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego miasta Marki - statystyki
Powierzchnia uchwalonych MPZP w mieście Marki z podziałem na lata

Rejestr MPZP Marki

Poniżej przedstawiamy tabelę rejestr wybranych MPZP Marki. Jeżeli chcesz sprawdzić plan dla swojej działki, skorzystaj z usługi Raport o terenie w portalu OnGeo.pl .

Nazwa uchwały MPZPNr uchwałyData uchwalenia
Uchwała nr LX/624/2022 Rady Miasta Marki z dnia 30 listopada 2022 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego "Grunwaldzka II" w MarkachLX/624/202230-11-2022
Uchwała nr LI/558/2022 Rady Miasta Marki z dnia 27 kwietnia 2022 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „Słoneczna” w MarkachLI/558/202227-4-2022
Uchwała nr XLV/528/2022 Rady Miasta Marki z dnia 26 stycznia 2022 r. w sprawie uchwalenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta „Marki VII”XLV/528/202226-1-2022
Uchwała nr XLV/526/2022 Rady Miasta Marki z dnia 26 stycznia 2022 r. w sprawie uchwalenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części miasta MarkiXLV/526/202226-1-2022
Uchwała nr XLV/524/2022 Rady Miasta Marki z dnia 26 stycznia 2022 r. w sprawie uchwalenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta "Marki I"XLV/524/202226-1-2022
Uchwała nr XLV/532/2022 Rady Miasta Marki z dnia 26 stycznia 2022 r. w sprawie uchwalenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta "Marki II"XLV/532/202226-1-2022

Kto odpowiada za uchwalanie miejscowych planów w Markach?

Za prowadzenie rejestru MPZP Marki odpowiada prezydent miasta Marki. Do jego obowiązków należy m.in. uchwalanie nowych planów i wprowadzanie zmian do istniejących planów. W przypadkach gdy dla danej działki plan zagospodarowania przestrzennego Marki nie obowiązuje, to urząd miasta Marki wydaje decyzję o warunkach zabudowy. Dokładna procedura związana z wydawaniem decyzji o warunkach zabudowy w Markach została opisana w artykule: Decyzja o warunkach zabudowy procedura formalna .

Analizuj zmiany zagospodarowania terenu w mieście Marki z lotu ptaka dzięki archiwalnym zdjęciom lotniczym!

Chciałbyś zobaczyć, jak zmieniało się zagospodarowanie terenu dla dowolnej działki w mieście Marki na przestrzeni lat? Nasza usługa archiwalnego raportu lotniczego pomoże Ci lepiej zrozumieć rozwój terenów objętych planami zagospodarowania Marków. Dzięki unikalnym archiwalnym zdjęciom lotniczym z różnych okresów będziesz mógł śledzić zmiany urbanistyczne, inwestycje publiczne i rozwój dzielnic. Wykorzystaj tę cenną wiedzę i skorzystaj z naszego raportu lotniczego, aby zgłębić historię miejscowych planów i zrozumieć ich wpływ na tereny miasta Marki!

Dowiedz się więcej o usłudze: Raport archiwalnych zdjęć lotniczych!

Pobierz wniosek lub zaświadczenie dotyczące MPZP Marki